Sanal Ofis

 

Sanal ofis, fiziksel bir ofis ihtiyacı duymasa da yasal bir adrese ihtiyaç duyanlar için üyelik modelimiz.
Yeni bir iş kurabilmek için vergi dairesine bir yasal adres beyan edilmesi gerekiyor. Bu üyelik modeli ile yasal adresin Work Easy oluyor. İster şahıs şirketi, ister limited şirketi. Kartvizitindeki adres artık Work Easy

Sanal ofisler için minimum üyelik süresi nedir?
Sanal ofisler için minimum üyelik süresi 1 aydır.
Gerekli evraklar nedir?
Yeni bir şirket kurarken kimliğin yeterli. Eğer mecvut şirketini taşımak istiyorsan güncel vergi levhası, imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi gerekli.
Posta ve kargo teslim süreçleri nasıl ilerliyor?
Posta ve kargoların geldiğinde ilgili ekibimiz sana bilgilendirme maili atıyor ve aynı gün boyunca üyeliğinin ait olduğu lokasyonda senin için saklıyoruz.
Gelen kargoları nasıl karşılıyorsunuz ?
Şirketiniz adınıza gelen tüm posta, tebligat ve kargolar teslim alınır ve size e-posta yolu ile bilgi geçilir. Dilerseniz onayınızla dilediğiniz adrese karşı ödemeli gönderilir veya tesisimizde güvenli bir şekilde muhafaza edilir.
Kira Stopajı Ödeyecek Miyim ?
Firmanıza sanal ofis sözleşmesi kapsamında fatura kesileceği için kira stopajından muaf olacaksınız. Bu faturayı gider olarak da gösterebilirsiniz.
Yasal Adresimiz ve Vergi Dairemiz Neresi Olacaktır ?
Sözleşme yaptığınız tesisin adresi artık sizin yasal adresiniz ve ilgili adresteki vergi dairesi sizin firmanızın yeni vergi dairesi olacaktır. Adres değişikliklerinde firmanızın yasal adresi ve vergi dairesi değişir fakat vergi numaranız değişmemektedir.
Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Beyanı'nı ve
Açık Rıza Onayı'nı kabul etmiş sayılırsınız.