Bilgisayarınızı getirin, tam donanımlı modern hazır ofislerimizde çalışmaya hemen başlayın. Ofisinizin idari işlerini yönetmekle kaybettiğiniz zamanı artık işinizi nasıl büyüteceğinizi düşünmeye harcayabilirsiniz. Zamanınızı da paranızı da boşa harcamayın. Profesyonel hazır ofis hizmetleri ile güvenli ve mutlu çalışmanın keyfini yaşayın. Ofisiniz hazır siz sadece işinize konsantre olun.

Hazır Ofis Sözleşmelerinin Süresi Nedir ?
Hazır Ofis sözleşmelerini en az 1 aylık yapıyoruz.
Depozito veya Kurulum Ücreti Ödüyor muyum ?
Depozito ücreti 1 aylık hizmet bedeli kadardır. Kurulum ücreti ve ilave masraflar yoktur.
Kira Stopajı Ödeyecek miyim ?
Firmanıza hazır ofis sözleşmesi kapsamında fatura kesileceği için kira stopajından muaf olacaksınız. Bu faturayı gider olarak da gösterebilirsiniz.
Yasal adresimiz ve vergi dairemiz neresi olacaktır ?
Sözleşme yaptığınız tesisin adresi artık sizin yasal adresiniz ve ilgili adresteki vergi dairesi sizin firmanızın yeni vergi dairesi olacaktır. Adres değişikliklerinde firmanızın yasal adresi ve vergi dairesi değişir fakat vergi numaranız değişmemektedir. Telefon Cevaplama Hizmeti Nasıl Çalışıyor. Hazır ofislerde her çalışanın kendine özel iç dahilisi bulunmaktadır. Gelen çağrılarınız firmanızın ismi ile karşılandıktan sonra aranılan kişinin dahilisine aktarılır. Size ulaşamadığımız durumlarda arayan kişinin bilgi ve mesajları e-posta ile anında iletilir.
Gelen Kargoları Bize Nasıl Ulaştırıyorsunuz ?
Şirketiniz adınıza gelen tüm posta, tebligat ve kargolar teslim alınır ve gün içinde ofisinize bırakılır.
Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Beyanı'nı ve
Açık Rıza Onayı'nı kabul etmiş sayılırsınız.